Sveiki! Aš esu Vytautė Jurgaitytė, malonu su jumis susipažinti

250 optimizuotų/sukurtų LinkedIn profilių.

Aš dievinu savo darbą, nes prisidedu prie žmonių gyvenimo pokyčių – jiems keičiant darbą, ieškant naujų karjeros perpektyvų, ieškant savo pašaukimo ar grįžtant į darbo rinką po ilgos pertraukos.

Gethired.lt sukūriau siekdama klientams suteikti galimybę rinktis – išsirinkti paslaugą bei patikėti kūrimą man arba išsirinkti tinkamą CV šabloną bei užpildyti jį turima informacija. Mano hobis ir darbas yra pažinti klientą, suvokti jo gebėjimus, įgūdžius bei patirtį ir visa tai profesionaliai, glaustai ir logiškai pateikti mano sukurtos struktūros gyvenimo aprašyme. 

Kiekvieno klientų patirtį ir asmenybę vertinu individualiai. Ieškau jo stiprybių, idant sukurti tokį CV ir LinkedIn, kurie atspindės kliento autentiškumą ir išskirtinumą.

 

” I don’t expect to realize MY DREAMS in life unless I help 

others to accomplish their first “

– VYTAUTE JURGAITYTE –

Kokia mano kuriama vertė ?

Savo darbą ne tik puikiai išmanau, bet ir nuoširdžiai mėgstu. Turiu garbės dirbti su itin skirtingais žmonėmis, tad galiu ne tik išmokyti, kaip turi atrodyti labai geras CV, bet ir pati kas dieną mokytis naujų dalykų tiek apie skirtingas pozicijas, tiek apie asmenybes. Kokia vertę siekiu kurti:

Darbo paieškos proceso palengvinimas

Siekiu paversti darbo paieškos procesą iš stresą keliančios kančios į savęs pažinimo ir svajonių pozicijos atradimo virsmą.

Kliento autentiškumo atradimas

Dirbdama su klientu, identifikuoju stiprybes, kompetencijas ir galimybes, kad kiekvienas jaustųsi konkurencingas ir ypatingas darbo rinkoje.

Paslaugų įvairovė

Gethired.lt sukurtas tam, kad kiekvienas pradedantis darbo paieškos kelionę rastų jam naudingus įrankius. Nuo konsultacijos, CV kūrimo, motyvacinio laiško rašymo, LinkedIn optimizavimo iki CV šablonų parduotuvės, kurioje kiekvienas ras sau tinkamą dizainą pagal poreikius, asmenybę, esamą ir norimą karjeros laiptelį.

MY CLIENTS HAS BEEN FEATURED IN:

Love notes

PASPAUDĘ ATSILIEPIMŲ MYGTUKĄ, GALITE SUSIPAŽINTI SU KLIENTŲ PATIRTIMIS

“Geriausias CV, kokį tik esu mačiusi, negaliu atsidžiaugti”

Tai yra vienas iš daugelio asmeninių klientų laiškų, kurie mane verčia augti, tobulėti ir kurti dar geresnius CV, motyvacinius laiškus ir LinkedIn profilius.

G. Bitinaitė

“Kaip visada, tavo darbas nepriekaištingas. Labai patinka su tavim bendradarbiauti”

Siekiu klientams kurti ilgalaikę vertę ir jaučiu įvertinimą, kai klientai grįžta. Mano tikslas ne tik suteikti paslaugą, bet ir sukurti ilgalaikį ryšį. 

G. Staniulis 

Mano stipriausios kompetencijos

Nepriekaištingas teksto kūrimas ir kalbos valdymas lietuvių ir  anglų kalbomis

 Atidus kliento stiprybių, kompetencijų ir galimybių išgryninimas per klausimų sesiją

 Lanksti, dalykiška ir profesionali komunikacija, kuri leidžia itin skirtingiems klientams lengvai dirbti su manimi ir pasiekti  geriausių rezultatų

Kūrybiškumas ir kritinis mąstymas kuriant tekstą konkrečiai profesijai ir norimai pozicijai

Tarptautinių tendencijų sekimas ir pritaikymas kuriant CV, motyvacinius bei LinkedIn profilius 

Patirtis valdant verslą, kuri leidžia suvokti skirtingų pozicijų ir profesijų niuansus

01

Profesionalumas

Niekada nepriimu savo žinių ir ekspertiškumo kaip savaime suprantamų, todėl ne tik nuolat tobulėju, bet ir imuosi papildomo žingsnio, idant nustebinti klientus.

02

Abipusė pagarba

Dirbu su nuostabiais žmonėmis, kuriuos nepaprastai gerbiu, todėl tikiuosi, kad bus gerbiamas mano laikas, darbas ir pastangos. Su dauguma klientų kuriu ilgalaikį ryšį.

03

Reputacija 

Mano darbas paremtas nepriekaištinga reputacija, sąžiningumu ir skaidria komunikacija. 

04

Atsidavimas

Beveik kiekvienas su manim dirbęs pasakytų, jog ne tik puikiai išmanau, bet labai mylui savo darbą. Vedama to, kiekvieną projektą atlieku iki detalių.

Pasiekimai

PROFESINIS TOBULĖJIMAS IR INDĖLIS VISUOMENEI

2019: Socialinė atsakomybė

Mokymų vedimas studentams bei mokiniams apie CV rašymą. Dalyvavimas projekte, kurio tikslas – padėti integruotis nuteistiems jaunuoliams į darbo rinką.  

2020: Nauji projektai

Sukurtas fantastiškas kursas moterims apie išskirtinio ir profesionalaus CV kūrimą. Kursas yra prieinamas nuostabiame She is Glowing klube. Baigti vidiniai Randstat Risesmart tarptautiniai mokymai apie CV ir motyvacinių laiškų kūrimą. 

2021: Augimas ir naujos patirtys

Dalyvavimas KTU mentorystės programoje ir buvimas trijų studentų mentore. Mokymų apie CV rašymą vedimas moksleiviams ir studentams. Anglų kalbos tobulinimas Maltoje siekiant dar profesionaliau kurti CV ir LinkedIn anglų kalba.

2022: Produktyvus metas!

interviu skirti 15min portalo prenumeratoriams temomis “Naujos įsidarbinimo tendencijos” ir “Kaip susikurti sėkmingą LinkedIn profilį”.  Sėkmingai parvesti dveji unikalūs CV kūrimo mokymai projekte “Pamatyk galimybę”.  

2022 and BEYOND